Merhaba, ben Ahmet Aydın

Biz Planlıyoruz Tasarlıyoruz Geliştiriyoruz

On yılı aşkın süredir geliştirdiği projeler sayesinde tecrübe kazanmış uzman ekibimizle birlikte fikirlerinize teknolojik çözümler sunuyoruz

ANASAYFA İLETİŞİM
Neden Mobil Uygulama ?


Neden Mobil Uygulama ?

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Neden Mobil Uygulama? Sorusunun cevabını vermeye çalışacağız.

Artık bilmeyen yoktur masaüstü bilgisayarların yerini mobil cihazların aldığını! Dünyada ve özellikle ülkemizde oldukça aktif kullanıcı sayısına sahip olan mobil cihazlar adeta bir insan uzvu kadar önemli kabul edilmektedir. Bu denli önemli olarak tabir edilen mobil uygulamaların markanız için ne kadar da önemli olduğunu açıklamamıza gerek yok sanırım.

Yapılan araştırmalarda bir insanın gün içerisinde ortalama 150 defa telefonuna baktığı kanıtlanmıştır. İşte bu sayede özellikle ülkemizin mobil cihaz kullanıcısına her saniye markanızı reklamını yapabilir, kampanya ve duyurularınızın haberlerini anlık olarak müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Tüm reklam çeşitlerinden daha etkili bir reklam aracı olan mobil uygulamalar ile tek bir tık da milyonlarca kişiye ulaşabilmeniz mümkündür.

Dijital bir pazarlama aracı olarak kullanılan mobil uygulamaları deneyimli ve profesyonel yazılımcılar tarafından yaptırmanız halinde firmanız ve sizin için ortaya mükemmel bir yatırım çıkacaktır. Bu nedenle mobil uygulama siparişi verirken bunu bir gider olarak değil de bir yatırım olarak düşünmenizi daha doğru bulmaktayız. İşletmenizin ürün ve hizmetlerini müşterilerinize birinci elde sunacak olan mobil uygulamalar ne kadar profesyonel bir şekilde yapılır ise müşterilerinizin gözünde o doğrultuda kurumsal bir imaja sahip olursunuz. Kısaca mobil uygulamalar marka kimliğinizi tamamlayıcı bir etikettir.

Bu tür uygulamaların cebe girmesi ve bulunulan her ortamda rahatça kullanılabilmesi şuana kadar firmaların müşterileri ile doğrudan bağlantı kurabileceği en etkili iletişim aracının mobil uygulamalar olduğunu göstermektedir.

Peki, Mobil Uygulamaları Kimlere Yaptırmalıyız?

Yazımızda sıklıkla belirttiğimiz gibi mobil uygulamalar kurumsal imajınızı tamamlayıcı yazılımlardır. Bu nedenle işini bilen yazılımcılar tarafından uygulamanızın oluşturulması müşteri gözündeki imajınız açısından oldukça önemlidir.

Sizlere bu nedenle mobil uygulama sektöründe kalitesini kanıtlamış bir profesyoneli tanıtacağız. Ferhat Aydın, mobil uygulama ve reklamcılık sektöründe yıllarca hizmet vermiş önemli bir profesyoneldir. Şuana kadar yüzlerce kişi ve kurumsal firmaya mobil uygulama konusunda hizmet vermiş olan Ferhat Aydın, kaliteli hizmet uygun fiyat avantajıyla bu tür önemli hizmetleri sunmasından dolayı müşterilerin gözünde her daim ilk tercih olmayı başarmıştır. Tasarım yönünden sade ve kullanışlı bir yapıya kavuşturmuş olduğu uygulamalar ile hem müşteri memnuniyetiniz artacak hem de buna paralel olarak ciddi seviyelerde satışlarınızda artacaktır.

Siz de alanında profesyonellerden mobil uygulama konusunda destek almak ve yukarıda saymış olduğumuz faydalardan yararlanmak istiyorsanız ahmetaydin.net adresini ziyaret edebilir veya +90 544 241 42 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer Paylaşımlar

Takipte kalın. Sizler için yararlı gördüğümüz bilgileri bloğumuzda paylaşıyoruz.

Markalaşmada Reklamın Önemi
Markalaşmada Reklamın Önemi

Ürün veya hizmet satan her firma bulunmuş olduğu sektörde markalaşmak ister ve bu markalaşma sayesinde ürün ve satışların da artması temel amaçtır. Fakat markalaşma bilindiği gibi hiç kolay değildir.

Ahmet Aydın Yazılım Geliştirici / Samsun
Ahmet Aydın
Web Tasarımın Faydası
Web Tasarımın Faydası

Web Tasarımı, web sitelerinin kullanıcı deneyimini artırmak ve potansiyel müşterilerin sitedeki ürün ve hizmetleri daha kolay bir şekilde satın almasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

Ahmet Aydın Yazılım Geliştirici / Samsun
Ahmet Aydın

İletişime Geç

Aşağıdaki iletişim formunu veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşın.

İletişim Formu

İletişim Bilgileri

Projelerinizi hayata geçirmek için aşağıdaki bilgiler aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere...